Transfer Baskı

by / Cuma, 30 Ekim 2015 / Published in Transfer Baskı

Transfer baskı, kendine has yapılmış olan kağıtlarla baskı yerine geçirilmesi tekniğidir. Transfer baskı’nın 3 yönetimi vardır. Süblimasyon, serigrafi ve ofset baskı şeklinde ayrılır. Süblimasyon kağıttaki printer çıktısının basım alanına ısı ve basınç ile aktarılmasıdır. Serigrafi genel olarak 1 ve 4 renk baskılarda uygulanır ama bu sayısı istenildiği kadar artırılabilir. Her renk baskı alanına en yüksek kalitede sonuç alınır.

Türkiye’nin 15 yıla yakın iş ve piyasa tecrübemizle her türlü transfer baskı işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Transfer Baskı konusunda adana, kocaeli, adıyaman, konya, afyonkarahisar, kütahya, ağrı, malatya, amasya, manisa, ankara, kahramanmaraş, antalya, mardin, artvin, muğla, aydın, muş, balıkesir, nevşehir, bilecik, niğde, bingöl, ordu, bitlis, rize, bolu, sakarya, burdur, samsun, bursa, siirt, Çanakkale, sinop, Çankırı, sivas, Çorum, tekirdağ, denizli, tokat, diyarbakır, trabzon, edirne, tunceli, elazığ, şanlıurfa, erzincan, uşak, erzurum, van, eskişehir, yozgat, gaziantep, zonguldak, giresun, aksaray, gümüşhane, bayburt, hakkari, karaman, hatay, kırıkkale, ısparta, batman, mersin, şırnak, istanbul, bartın, izmir, ardahan, kars, ığdır, kastamonu, yalova, kayseri, karabük, kırklareli, kilis, kırşehir, osmaniye, düzce bölgelerinden kolayca bizden hizmet alabilirsiniz.

ÜSTE ÇIK