Leksan Etiket

Leksan Etiketleksan-etiket (13)

Leksan Etiket kesinlikle silinme veya solma gibi sıkıntılar yaşamayacağınız, uzun ömürlü ve kendinden yapışkanlı plastik etiketlerdir.Leksan Etiket kesinlikle silinme veya solma gibi sıkıntılar yaşamayacağınız, uzun ömürlü ve kendinden yapışkanlı plastik etiketlerdir. Görsel olarak çok şık, farklı ve sağlam bir duruşu vardır.

Ayrıca İsterseniz üzerine delik açarak monteleyebilirsiniz. Su tiner ve boya çıkartıcı maddeler kesinlikle baskıyı çıkartamaz. Makinalarınızda, asansör kabinlerinde veya istediğiniz sektörde kullanabileceğiniz leksan etiketlerle reklamınızı en güzel şekilde uygulayabilirsiniz.

Dilediğiniz ölçü ve renklerde leksan etiketler imal etmekteyiz, 20.000’e yakın font seçeneğimiz ve uzman grafikerlerimizle firmanızın ve bilgilerinizin vektörel çizimi yapılır ve baskıya hazırlanır.

 

leksan-etiket (11)

leksan-etiket (11)

 

  • Asansör kabini iç ve dış alanlarında kullanılan leksan etiketleri ve kat etiketleri
  • Sanayi , endüstriyel iş makinaları leksan etiketler
  • Dış mekan ürünlerinde kullanılan her hava koşullarına dayanıklı leksan etiket
  • Panel etiket imalatında kullanılan leksan etiket
  • Özel kesim makina panelinde kullanılan gofreli leksan etiket

 

 

 

 

Usd Etiket olarak 2000 yılından bu yana Leksan Etiket ve diğer baskılı ürün ve materyaller konusunda uzman kadromuzla her türlü işlerinizi başarıyla sonuçlandırarak teslim etmekteyiz.

Firmamız etiket ve baskı alanında öncü bir firma olmakla beraber sizlere uygun fiyat politikamızla ve eksiksiz ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Bizim için öncelikli olan müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

ÖRNEK LEKSAN ETİKET ÇALIŞMALARI

 

ÜSTE ÇIK