Serigrafi Baskı

Serigrafi Baskı Hizmeti

Serigrafi baskı ile uygun zeminler olmak şartıyla düz yüzeylere istediğiniz her ürün ve malzeme üzerine baskı uygulayabiliriz..Serigrafi baskıda doğru boyaları uygulanacak malzemeye göre ayarlamak ve baskının ömrünü ve mukavemetini güçlendirmek önemlidir..Yanlış boyaların yanlış zeminde kullanımıyla ürün üzerinden zamanla kazınması veya silinmesi gibi durumlar oluşabilir..Bu kullanılan malzemeye veya istediğiniz ürünle ilgili değişmektedir..Renkler serigrafi ustamız tarafından en yakın veya aynı pantoneye göre ayarlanmakta ve uygulanmaktadır..Aynı zamanda firmamız serigrafi baskı ile metal ve pvc üzerine baskı yaparak canlı ve uzun ömürlü, solmaz etiket üretimi yapmaktadır. Serigrafi baskının birçok farklı sektörde kullanım alanı mevcutdur.Yüksek adetli baskı işlerinizi yapmaktayız. Bize göndereceğiniz logo veya yazı gibi vektörel veya resim formatındaki grafiklerinizi çalışarak baskıya en uygun şekilde hazırlayıp serigrafi baskı olarak uygulayabiliriz.

*Uyarı işaretleri ve tehlikeli iş bölümleri için uyarı gerektiren alanlar için serigrafi baskı etiket
*Serigrafi baskı etiket
*Bize getireceğiniz serigrafi baskıya uygun hertürlü malzeme üzerine serigrafi baskı uygulaması
*Her hava koşullarına dayanıklı malzemelerin üzerine silinmez serigrafi baskı uygulaması

Usd Etiket olarak 2000 yılından bu yana Serigrafi Baskı ve diğer baskılı ürün ve materyaller konusunda uzman kadromuzla her türlü işlerinizi başarıyla sonuçlandırarak teslim etmekteyiz.

Firmamız etiket ve baskı alanında öncü bir firma olmakla beraber sizlere uygun fiyat politikamızla ve eksiksiz ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır.

Bizim için öncelikli olan müşterilerimizin memnuniyetidir.

SERİGRAFİ BASKI ÇALIŞMALARI

ÜSTE ÇIK